Art Freedom

Agata Garbacz

Tkanina

 

Powstaje w wyniku przeplatania ze sobą wzajemnie prostopadłych nitek osnowy i wątku… Alegoria życia.
Materiał przyjazny i ogólniedostępny, który oferuje szeroką gamę możliwości oraz mnogość zastosowań. Umiejętność pracy z tkaniną, artystyczny spryt i pomysłowość, zaszczepiona potrzeba odnalezienia i pielęgnowania własnego stylu przynosi owoce przez całe życie.

1.Stajemy się kreatorami mody, wymyślamy nowe trendy, staramy się tworzyć rzeczy dopasowane do nas, zamiast wciskać się na siłę w przyciasną modę.
Uczymy się być doskonałą wizytówką, z której, na pierwszy rzut oka, można wyczytać takie informacje: znam swoją wartość, lubię siebie, jestem kreatywna i odważna, warto mnie poznać, pracować ze mną…

2.Tworzymy przyjazną przestrzeń wokół siebie. Autorskie poduchy, przytulanki wypełnione uczuciami, malowane zasłonki czy serwety, patchworkowe narzuty…
Nasz niepowtarzalny kawałek świata.

3.Rozwijamy proekologiczne myślenie. Dziura przestaje być powodem wyrzucenia bluzki na śmietnik, lecz staje się pretekstem do wymyślenia na nią sposobu. Najczęściej fantazyjnie naprawiona rzecz wygląda o niebo ciekawiej, więc kolejna dziura lub plama to inspiracja, zachęta do wyjścia poza utarte schematy.

4.Relaksujemy się. Cerowanie skarpetek jest równie skutecznie jak medytacja :-).

Aga

 

Jeden komentarz do wpisu „Tkanina”

  1.  

    a jakby tak w chętnie słuchanych radiach i w telewizjach, jak reklama – między muzyczne i inne hity – włączyłby się głos i odczytał taki tekst, jak ten o tkaninie. A potem ten tekst lub podobny, w innym miejscu. Może by się ktoś zatrzymał?

Zostaw odpowiedź